REKLAMA

NieObecność

Agnieszka Kruk prezentowała swój tomik poetycki pt. "NieObecność"

"Nieobecność obecna -obecność nieobecna" - to nawiązanie do książki P.L.Landsberga pt. "O sprawach ostatecznych" - mówi wiele o spotkaniu na którym Agnieszka Kruk prezentowała swój tomik poetycki pt. "NieObecność". I nie chodzi tutaj tylko o tytuł tomiku. Pomimo śmierci osoby bliskie naszemu sercu nadal są w nim obecne i nadal wpływają na życie. Ta swoista dialektyka obecności i nieobecności charakteryzuje życie po stracie najbliższych. I właśnie tą atmosferą jest przepełniony ten tomik. Poezja to także sposób radzenia sobie autorki ze stratą jakże znany w historii literatury. Twórczość ma charakter terapeutyczny i jest swoistym katharsis dla cierpiącej osoby. Dziękujemy Agnieszce Kruk za odwagę w dzieleniu się swoimi najgłębszymi emocjami - to odwaga na którą wielu nie byłoby w stanie się zdobyć. To poezja pisana łzami, miłością, poświęceniem, radością i smutkiem czyli tym wszystkim co czyni nas bardziej ludzkimi i sprawia że pomimo cierpienia stajemy się lepsi.

źródło: http://www.biblioteka.one.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): NieObecność

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×