REKLAMA

Chcą przejąć drogę

foto: UMiG Radków

Burmistrz Bednarczyk złożył wniosek do władz powiatu o przekazanie gminie drogi Wambierzyce-Raszków, aby sam mógł zdobyć kasę na jej wyremontowanie.

- To dla nas bardzo ważna droga, bo te górne wioski przywracamy do życia. To jest droga wewnątrz gminna i starostwo jeżeli w ogóle takie drogi ma zamiar remontować, to szybko to nie nastąpi - przekonuje burmistrz Bednarczyk. Burmistrz szacuje, że remont tej drogi będzie kosztował nawet 1,5 miliona złotych. - Radków takich pieniędzy nie ma, ale będziemy ich szukać, bo Radków jest biedny, ale solidny - deklaruje burmistrz. Informacja w tej sprawie już została wysłana do kłodzkiego starostwa. Teraz władze Radkowa czekają na odpowiedź i jak ją dostaną, wówczas złożą już formalny wniosek o przekazanie drogi.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Chcą przejąć drogę

Obrazek użytkownika BV! 11
  • BV! 11
  • 19-09-2019

Burmistrz chce przejąć czy Rada Miasta i Gminy? Burmistrz zapomina że nie on jest najwyższą władzą w gminie i niczym dyktator rządzi nią. Stare nawyki?????

Wznowiono rozmowy o reaktywacji linii kolejowej prowadzącej ze Ścinawki Śr. przez Tłumaczów do Broumova. W ubiegłym tygodniu Jan Bednarczyk rozpoczął konsultacje w tej sprawie.

foto ilustracyjne

Kamienie, dziury, błoto i jedna wielka tragedia. Tak mieszkańcy Ścinawki Dolnej mówią o drodze przebiegającej koło byłej cegielni, a prowadzącej do ich domów. Pytają też burmistrza: kiedy obiecany remont?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×