REKLAMA

Dożynki Gminne

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Dożynki Gminne

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 02-09-2015

Jak zawsze posłanka Wielichowska w ramach kampanii wyborczej wystąpi....
Obrazek użytkownika telefon od przyjaciółki
  • telefon od przy...
  • 02-09-2015

Mąż posłanki Wielichowskiej został członkiem zarządu Zakładów Ceramicznych Bolesławiec. Nic dziwnego - to fachowiec. To nic, że właścicielem tej firmy jest Ministerstwo Skarbu Państwa. Na pewno nie odbyło się to na zasadzie telefonu vide szef NIK, albo Bury czy posłanka Pitera. Ważne są standardy!

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×