REKLAMA

Kochał swój ogród

foto: FB Parafii Jugów

foto: www.parafiajugow.pl

19 maja 2018 roku pożegnaliśmy śp. Ryszarda Wiśniewskiego.

Pan Ryszard urodził się 14 czerwca 1947 roku w Jugowie. Był najmłodszym z czwórki dzieci Stanisławy i Józefa Wiśniewskich. Po ukończeniu szkoły podstawowej w Jugowie, w 1966 roku ukończył Technikum Rolnicze w Wołowie i podjął pracę w wyuczonym zawodzie jako pracownik w noworudzkiej Centrali Nasiennej, w której był zatrudniony aż do zamknięcia zakładu pod koniec lat 80-tych. W 1971 roku ożenił się z mieszkanką Jugowa Danutą z domu Nalichowską. W tym małżeństwie urodziła się dwójka dzieci – córka Gabriela i syn Grzegorz. Pan Ryszard cieszył się także posiadaniem dwóch wnuczek, oraz trójki wnuków. W latach 1988-89 był sołtysem Jugowa. W tym czasie podejmował liczne działania na rzecz społeczności lokalnej. Z jego inicjatywy i przy solidarnej pomocy mieszkańców Jugowa odnowiono i utwardzono wiele ulic na terenie górnego Jugowa. W latach 90-tych podjął pracę w ZPAS w Przygórzu, gdzie pracował aż do emerytury. Największą pasją Pana Ryszarda był jego ogród, któremu poświęcał każdą wolną chwilę. Pod koniec życia zmagał się z poważną chorobą. Zmarł w szpitalu w Kłodzku 15 maja 2018 r. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. w jego intencji, ofiarowana zmarłemu przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 12 września o godz. 18.00 w kościele parafialnym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kochał swój ogród

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×