REKLAMA

Recital Mariana Opani

Na recital artysty składają się śmieszne, a także liryczne i dramatyczne oraz „szlachetno-erotyczne" piosenki

Jak każdego roku, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie organizuje koncert z okazji Dnia Kobiet. W tym roku zapraszamy na recital Mariana Opani, który odbędzie się 8 marca w Sali Widowiskowej w Ścinawce Średniej.
Tryskający humorem recital aktorski Mariana Opani, niezwykle dowcipne przedwojenne szmoncesy, a także wspaniałe teksty autorów rosyjskich opisujące z humorem żywot radzieckiego "czieławieka". Wokalne zdolności Pana Mariana objawią się we wspaniałej interpretacji piosenek, których autorami są m.in. Brel, Wysocki, Okudżawa i Kofta. Gość specjalny, tego wysmakowanego recitalu, to niezwykle popularny aktor Bartosz Opania, który wspaniale wtóruje, również z gitarą, wytrawnemu mistrzowi - Ojcu. Muzyczną opiekę nad tym przedsięwzięciem sprawuje Pani prof. Aldona Krasucka, która akompaniuje aktorom na fortepianie.
Bilety w cenie 5 zł są już do nabycia w siedzibie GCKSiT przy ul. Handlowej 11 w Radkowie

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Recital Mariana Opani

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Proboszcz wyjaśnienie napisał. Biskup je przyjął.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×