REKLAMA

Nie uruchomią basenu w Jugowie!

Nie pokąpiesz się w basenie

Fot. Gmina Nowa Ruda

Z powodu potrzeby utrzymania szczególnego reżimu sanitarnego i związanego z tym znacznego zwiększenia wydatków oraz zatrudnienia większej liczby osób nie zostanie w tegoroczne wakacje uruchomiony basen w Jugowie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Nie uruchomią basenu w Jugowie!

Obrazek użytkownika Kasia
  • Kasia
  • 03-07-2020

Brawo My Koronaterroryzmu ciąg dalszy......Dobrze że do Czech blisko tam wszystko otwarte i nie sieją paniki
Obrazek użytkownika Kasia
  • Kasia
  • 03-07-2020

Brawo My Koronaterroryzmu ciąg dalszy......Dobrze że do Czech blisko tam wszystko otwarte i nie sieją paniki

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×