REKLAMA

Husky i Słowianin na czele

W czwartek, 11 grudnia oraz w poniedziałek, 15 grudnia została rozegrana czwarta i piąta seria spotkań noworudzkiej ligi futsalu. W obu kolejkach futsalowych zmagań zawodnicy zdobyli aż 62 gole. Pierwsze dwa miejsca zajmuje drużyna Husky Express Team oraz Słowianin Wolibórz. Obydwa zespoły mają na swoim koncie 12 zdobytych punktów, jednak zawodnicy z Woliborza mają rozegrane jedno spotkanie mniej. Tym samym jest to jedyny zespół, który dotychczas wygrał wszystkie rozegrane spotkania. Kolejne miejsca z dorobkiem 9 punktów zajmuje Chata Reaktywacja oraz Smilebus Gorczyca. W dalszym ciągu najsłabiej spisuje się zespół Opuszczeni Drogosław, którzy przegrali wszystkie pięć spotkań. Aktualnie najwięcej bramek na swoim koncie mają zawodnicy Husky Espress Team. Zarówno Patryk Ptaszkiewicz, jak i Mariusz Wątroba dziewięć razy trafiali do bramki rywala. Tuż za nimi z dorobkiem ośmiu zdobytych goli jest Kamil Dawiec, zawodnik Smilebus Gorczycy. Kolejne spotkania odbędą się dzisiaj (czwartek, 18 grudnia) i w poniedziałek, 22 grudnia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Husky i Słowianin na czele

Obrazek użytkownika Obiektywny.
  • Obiektywny.
  • 20-12-2014

Dajcie puchar dla Woliborza, ta gra już straciła sens i to ma być amatorska liga? Amatorzy to są np. Opuszczeni Drogoslaw, a nie Wolibórz który ma w składzie zawodników którzy od wielu lat grają zawodowo w piłkę.

Fot. FB Wojciech Murdzek // Ministrowie Wojciech Murdzek i Michał Dworczyk

We wtorek, 7 lipca, podpisana zostanie umowa inwestycyjna pomiędzy Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. a Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa na realizację inwestycji pod nazwą „Euro-Park Ząbkowice”.

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×