REKLAMA

Biesiada seniorów

Przed nami II Przegląd Pieśni Biesiadnych Seniorów

Już 14 października (sobota) po raz drugi odbędzie się Przegląd Pieśni Biesiadnych Seniorów. Pomysłodawcami tego wydarzenia był Klub Seniora "Iskierki" z Ludwikowic Kł. oraz Janusz Ferenc, sołtys Ludwikowic Kłodzkich. Przy wsparciu organizacyjnym Centrum Kultury udało się wprowadzić nową imprezę do kalendarza imprez kulturalnych w Gminie Nowa Ruda. Już dziś serdecznie zapraszamy na sale widowiskową do Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich, ul. Fabryczna 2. Rozpoczynamy o godzinie 15:00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Biesiada seniorów

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×