REKLAMA

Ludwikowice Kłodzkie: wybudują halę sportową

Tak będzie wyglądała hala sportowa

Fot. Gmina Nowa Ruda

Tak będzie wyglądało wnętrze hali

Fot. Gmina Nowa Ruda

Ludwikowice Kłodzkie: mieszkańcy doczekają się hali sportowej

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przekaże 3,4 mln zł na budowę hali sportowej przy szkole podstawowej w Ludwikowicach Kłodzkich. Budowa hali rozpocznie się w przyszłym roku. Będzie to możliwe, ponieważ Gmina Nowa Ruda otrzymała dofinansowanie w ramach rządowego programu „Sportowa Polska 2020”.

Hala w Ludwikowicach Kłodzkich będzie połączona przeszklonym dwukondygnacyjnym łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły. Parter budynku hali obejmie boisko wielofunkcyjne o wymiarach umożliwiających rozgrywanie zawodów na poziomie krajowym w siatkówce, koszykówce i piłce halowej. Powstaną także szatnie wraz z sanitariatami, pokój sędziów oraz magazyn sprzętu sportowego. Klatka schodowa będzie prowadziła na piętro, gdzie 200 widzów będzie mogło oglądać rozgrywki z nowoczesnej widowni.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ludwikowice Kłodzkie: wybudują halę sportową

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×