REKLAMA

Nie wypalaj traw

Nadleśnictwo Jugów apeluje o niewypalanie traw. Leśnicy przypominają też, że wypalanie traw jest nielegalne.

Jak co roku w okresie wiosenno – letnim płoną trawy. Zdarza się, że strażacy gaszą pożary nawet codziennie.
Podpalenia. Zaprószenia ognia. Wypalanie traw, czyli ludzka głupota. - Ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie to jest niebezpieczne. Jak taki pożar może np. zagrażać budynkom, które często znajdują się w pobliżu - przestrzega Rafał Chorzewski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Rudzie.
Większość z nas myśląc stereotypami sądzi, że wypalanie traw jest korzystne. Błąd. Wypalanie nie jest efektywnym sposobem odnawiania gleby! A często niesie ze sobą nawet zagrożenie życia. Zwłaszcza gdy w sąsiedztwie nieużytków rolnych czy łąk znajdują się domostwa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nie wypalaj traw

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×