REKLAMA

Maraton horrorów

Lubisz się bać? Spędź wieczór w noworudzkim kinie

Kino Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie (ul. Strzelecka 2a, tel. 74 872 4484) zaprasza na Maraton horrorów, który rozpocznie się w piątek, 27.10.17 r. Karnet na 3 filmy kosztuje 25 zł.

"To przychodzi po zmroku"

Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia...

''TO''

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

 

''Ostatnia klątwa''

Film "Ostatnia klątwa" to inspirowana autentycznymi wydarzeniami historia procesu, skazania, śmierci i zemsty 18-letniego Teksańczyka, Johnny'ego Franka Gerretta. Johnny został skazany na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Sęk w tym, że chłopak do samego końca utrzymuje, że jest niewinny. Sędziowie jednogłośnie wydają jednak wyrok. W swoich ostatnich chwilach Johnny pisze list, w którym przeklina wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mieli do czynienia z wydaniem niesprawiedliwego wyroku.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Maraton horrorów

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×