REKLAMA

Obrabował dwa mieszkania

Sukces policjantów z powiatu kłodzkiego. Zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za dwa włamania do mieszkań w Nowej Rudzie. Mężczyzna układ łącznie 10 tysięcy złotych. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany, to 26-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kłodzkiego. - Z ustaleń śledczych wynika, że wrześniu dopuścił się dwóch włamań do mieszkań za każdym razem wykorzystując fakt, iż lokatorów nie było w domach. Kradł elektronarzędzia oraz sprzętu RTV, jego łupem padło mienie o wartości ponad 10 tysięcy złotych – mówi rzecznik KPP Kłodzko, Wioletta Martuszewska. Funkcjonariusze cześć skradzionego mienia odzyskali. Podejrzany ukrył sprzęt w pomieszczeniach gospodarczych oraz w wynajmowanym przez niego pokoju. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Obrabował dwa mieszkania

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×