REKLAMA

Remont wieży

Urząd Miejski w Pieszycach od paru tygodni prowadzi remont wieży na Wielkiej Sowie. Niestety nikt o pracach remontowych nie uprzedził turystów, a nawet zorganizowane grupy kilkudziesięcioosobowe, które nie mogły wejść na górę wieży. Prace przy elewacji mają potrwać do końca października. Obecnie wejście do obiektu możliwe jest w godzinach od 9:00 do 10:30 oraz od 15:00 do 17:30. Całkowity koszt remontu wyniesie ok. 60 tys. zł. i zostanie pokryty przez budżet Gminy Pieszyce.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Remont wieży

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×