REKLAMA

Kultura na Poziomie w Bukowej Chacie

Kultura na Poziomie podbija kolejne górskie tereny! Tym razem pora na...Góry Sowie.

To właśnie tu w piątek, 19.05, przekonamy się po raz kolejny, jak na odbiór muzyki wpływa górskie otoczenie i wysokość nad poziomem morza. Będzie kulturalnie, klimatycznie, no i na poziomie!

Artyści:
Pola Chobot & Adam Baran - grają blues/trans, laureaci licznych festiwali bluesowych, pozytywni ludzie i miłośnicy górskiego klimatu.

Miejsce:
Bukowa Chata - obiekt usytuowany w malowniczym rejonie Gór Sowich, tuż przy Przełęczy Jugowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego Rymarz. Wybudowany z bali drewnianych, odznacza się wyjątkowym klimatem, który planujemy dopełnić naszym wydarzeniem.

Wszelkie informacje na temat oferty i dostępności pokoi znajdziecie o tutaj:
http://bukowachata.pl/
Bukowa Chata Noclegi Restauracja Imprezy Pobyty grupowe

Jak do nas trafić?
Do Bukowej Chaty najlepiej dojechać samochodem z Jugowa, ulicą Świętojańską, w górę aż do końca. Najbliższa stacja kolejowa: Ludwikowice Kłodzkie (połączenia z Wrocławia, Kłodzka, Wałbrzycha, Jeleniej Góry).

............................................................................................................
KNP to inicjatywa mająca na celu wynieść wydarzenia kulturalne na zupełnie nowy poziom! Nie chodzi tu jedynie o ich jakość, ale też wysokość nad poziomem morza. Jako miłośnicy szeroko pojętej kultury, jak i górscy fanatycy postanowiliśmy wyjść naprzeciw ludziom takim jak my i połączyć oba zagadnienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kultura na Poziomie w Bukowej Chacie

fot. ILUSTRACJA

Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy jechali ze zbyt dużą prędkością.

Balanga na koszt podatników. W oficjalnej delegacji Gminy Nowa Ruda na dożynki gminne znalazły się partnerki Nierodki i Słoninki
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×