REKLAMA

Bezpośrednio do stolicy

Z Nowej Rudy codziennie pojedziesz bezpośrednio pociągiem do Warszawy.

Od grudnia przez Nową Rudę przejeżdżać będzie pociąg TLK SZCZELINIEC relacji Jelenia Góra-Warszawa Wschodnia. Po drodze zatrzyma się on m.in. w Kłodzku, Kamieńcu Ząbkowickim, Nysie, Opolu, czy Częstochowie. Wprawdzie nie ma jeszcze terminów kursowania, ale mówi się, że będzie to połączenie codzienne. Wyjazd do stolicy planowany jest wczesnym rankiem, a przyjazd ponownie do Nowej Rudy późnym wieczorem. Taką informację kilka dni temu ujawnił Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych, który jak twierdzi otrzymał ją w odpowiedzi na zapytanie dotyczące wykazu połączeń dla stacji Jelenia Góra na rozkład jazdy pociągów 2020/21. Wszystko więc wskazuje, że po wielu latach przerwy, mieszkańcy Nowej Rudy ponownie pojadą pociągiem do stolicy bez przesiadki.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bezpośrednio do stolicy

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×