REKLAMA

Pomoc żywnościowa

Pomoc kierowana do osób i rodzin, które z powodu niskich dochodów nie mogą zapewnić sobie/rodzinie odpowiednich produktów żywnościowych (posiłków) 

Informacja dotycząca wydawania skierowań do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD).


Informujemy, że pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej w Radkowie z siedzibą w Ścinawce Średniej wydają skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD).

Do odbioru skierowań uprawnione są osoby, u których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej, tj.:

- 1268,00 zł dla osoby samotnie gospodarującej,

- 1028,00 zł dla osoby w rodzinie.

Dystrybucja bezpłatnej żywności prowadzona jest przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci „Koło Wiejskie” w Wambierzycach z magazynu pod adresem: Wambierzyce,  ul. ks. Tadeusza Michalika nr 4 każdorazowo po otrzymaniu dostawy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomoc żywnościowa

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×