REKLAMA

Radni opuszczają komisję

foto: pixabay.com

Sypie się noworudzki szpital, sypie się też komisja zdrowia składająca się z noworudzkich radnych. Dlaczego nie chcą już w niej pracować?

Komisję zdrowia i ekologii tworzyło sześciu miejskich radnych: Regina Wałęsa (przewodnicząca), Marta Chojecka, Bogusław Frącek, Jolanta Kasprzyk, Magdalena Lichwa i Kinga Wiechetek. Najpierw, w ubiegłym roku opuściła ją radna Jolanta Kasprzyk pomimo, że z zawodu jest pielęgniarką. - Rozchorowałam się i nie byłam w stanie pracować w trzech komisjach naraz. Jestem do dziś na chorobowym i do dziś mam duży problem z chodzeniem - ujawnia nam radna. W tym roku komisję opuściła kolejna radna, Kinga Wiechetek i jak udało nam się dowiedzieć - bo telefonicznie nie chce z nami rozmawiać - powodem jej odejścia również był jej stan zdrowia i sprawy prywatne. Czy ktoś inny zajmie ich miejsce? - Ta komisja działa cały czas, bardzo mocno. Czy ktoś do niej dołączy? Pewnie tak. Radni są po to, żeby uczestniczyć w pracach komisji i myślę, że na najbliższym posiedzeniu przewodnicząca poprosi radnych, żeby się do tej komisji dopisali – mówi nam radny Bogusław Frącek. - Komisja w takim składzie jaki jest teraz może funkcjonować. Rotacje w komisjach są, bo niektórzy radni po prostu nie widzą siebie w danej komisji - dodaje Frącek. Najbliższe dni pokażą, czy komisja faktycznie się wzmocni. Zwłaszcza, że musi przypilnować dalszego funkcjonowania noworudzkiego szpitala, czy walki ze starymi piecami grzewczymi, przez które olbrzymi smog unosi się nad Nową Rudą.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Radni opuszczają komisję

Obrazek użytkownika Zbulwersowany
  • Zbulwersowany
  • 14-02-2020

Pracować nie mają siły ale po diety na skrzydłach fruną.

foto: pixabay.com

Jest prawomocny wyrok. Była pracownica Agroregu Agata O. została skazana, a miłosna historia rodem ze szklanego ekranu dobiegła końca. Dziś Arkadiusz Wasilewski, wrocławski przedsiębiorca ostrzega mężczyzn przed kobietami, takimi z jaką on się związał.

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×