REKLAMA

Rzucili się na szczepionki

Jak to mówią, lepiej zapobiegać niż leczyć. Tak zrobił noworudzki ZPAS, który nie czeka, a działa i szczepi swoich pracowników przeciw grypie.

W związku z pandemią koronawirusa kierownictwo zakładu ZPAS przeprowadziło wśród swoich pracowników szeroko zakrojoną kampanię edukacyjną na temat szczepień. A idąc dalej fi rma opłaciła szczepienia tym pracownikom, którzy chcieli się na grypę zaszczepić. - To nie jest pierwszy raz i to nie jest tylko i wyłącznie związane z koronawirusem. Takie akcje przeprowadzaliśmy już wcześniej, bo zdrowy pracownik, to zadowolony pracownik. U nas slogan, że pracownicy są najważniejsi nie jest tylko sloganem, ale jest na stałe wpisany w naszą strategię - przekonuje Karolina Lisiecka ze ZPAS-u. - Szczepienia, które zaproponowaliśmy pracownikom i opłaciliśmy, to szczepienia przeciw grypie dla chętnych, bo nikogo też do niczego nie zmuszamy - zaznacza Lisiecka.

Kierownicy przekonywali

Jedna trzecia załogi ZPAS-u już zdecydowała się skorzystać z darmowych, opłacanych przez zakład szczepień. Co ciekawe, w tym roku zainteresowanie szczepieniami było o wiele większe niż w latach poprzednich, kiedy chętnych na darmowe szczepionki było bardzo mało. Pomógł nie tylko strach przed koronawirusem, ale też rozmowy. - Przeprowadziliśmy akcję informacyjną. Były też rozmowy kierowników z pracownikami uświadamiające dlaczego szczepienie przeciwko grypie jest tak istotne w walce z koronawirusem – mówi nam Karolina Lisiecka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Rzucili się na szczepionki

Fot. Zbigniew Waluś

Szpital w Kłodzku ma dostać od starostwa powiatowego prawie 3 miliony złotych na pokrycie strat związane z jego funkcjonowaniem.

Fot. FB/Maciej Awiżeń

Starosta Maciej Awiżeń: wojewoda zadziałał i obecnie nawet 4 karetki WOT zbierają zaległe wymazy z terenu powiatu

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×