REKLAMA

Przyjdź nad Zalew Śmiechu

foto: dolny-slask.org.pl

Niezły kabaret zapowiada się nad radkowskim zalewem, a właściwie dwa. 18 sierpnia Radków odwiedzi Kabaret Jurki i Kabaret Młodych Panów.

Skecze, które bawią do łez. Będzie mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Jakby to zaśpiewały Piersi, „Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało”. Nad zalew do Radkowa przyjadą dwa znane i lubiane polskie kabarety – Jurki i Kabaret Młodych Panów. - Scena będzie ustawiona jak co roku przy kąpielisku. Wstęp oczywiście wolny. Będzie to już IX Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu. Będzie dużo atrakcji - zachęca Marek Kusiakiewicz, dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie. A wśród wspomnianych atrakcji nie zabraknie loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą m.in. telefony komórkowe, tablety, czy 32-calowy telewizor. Będą stoiska z lokalnymi produktami. Panie będą mogły zakupić prawdziwą egipską biżuterię. Natomiast wszystkim uczestnikom czas umilą występy lokalnych zespołów. Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu rozpocznie się 18 sierpnia o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przyjdź nad Zalew Śmiechu

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×