REKLAMA

Policjanci kontrolują mieszkańców

Fot. KPP Kłodzko

Fot. KPP Kłodzko

Fot. KPP Kłodzko

W sytuacji lekceważenia obowiązujących ograniczeń i zaleceń policjant może nałożyć mandat w wysokości 500 zł, a nawet skierować wniosek do sądu o ukaranie lub przesłać informacje do sanepidu celem podjęcia stosownych działań.

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju „żółtej strefy” w celu zwalczania pandemii koronawirusa, policjanci sprawdzają jak nakazy i obostrzenia są respektowane przez mieszkańców i turystów w powiecie kłodzkim. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nie będzie tolerancji dla osób świadomie łamiących przepisy.

Policjanci podczas codziennej służby przypominają mieszkańcom o zasadach bezpieczeństwa jakie należy zachować w czasach epidemii. Policjantów można spotkać na ulicach, dworcach i wielu innych publicznych miejscach. Są przede wszystkim tam, gdzie może być w jednym miejscu więcej osób. Funkcjonariusze obserwują i reagują na przypadki naruszenia prawa. Ponadto z policyjnych radiowozów można usłyszeć komunikaty o zasadach zachowania w dobie pandemii koronawirusa. Funkcjonariusze uświadamiają społeczność jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących obostrzeń, które w znacznym stopniu ograniczyć mogą rozprzestrzenianie się COVID - 19.

Na chwilę obecną metodą walki z pandemią jest zachowanie dystansu społecznego, zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Policjanci kontrolują mieszkańców

Obrazek użytkownika Mika
  • Mika
  • 12-10-2020

No bez jaj!!
Obrazek użytkownika Miśka
  • Miśka
  • 12-10-2020

oby tylko Panowie policjanci również przestrzegali i stosowali się do nakazów.. maseczkę zakładali na nos a nie nosili na brodzie.. bo im WOLNO
Obrazek użytkownika zielona salata
  • zielona salata
  • 13-10-2020

Za co ku... mandat? https://youtu.be/I5fp1Z3ShFM

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×