REKLAMA

15 lat dla mordercy

Zabił z zimną krwią swoją konkubinę, posiedzi 15 lat. Wrocławski Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok Sądu Okręgowego w Świdnicy.

15 lat więzienia dla mordercy. Taką karę wymierzył świdnicki sąd Robertowi K. Obrona złożyła apelację, ta jednak została odrzucona. - Wyrok zapadał 19 czerwca. Utrzymano w mocy wyrok Sądu Okręgowego - informuje Małgorzata Lamparska z Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu Przypominamy: Robert K. nie tylko zabił swoją partnerkę łopatą w Ratnie, ale wcześniej się nad nią znęcał. Morderca zatłukł ją siekierą, a gdy kobieta już nie żyła zadzwonił na pogotowie ratunkowe mając nadzieję, że nabierze medyków, że był to nieszczęśliwy wypadek. Ci jednak nie uwierzyli i wezwali policję. Robert K. trafi ł za kratki do aresztu, a śledczy szykowali przez kilka miesięcy akt oskarżenia. W końcu mężczyźnie postawiono zarzut morderstwa. Świdnicki sąd skazał go na 15 lat więzienia, a obrona wniosła apelację. Do morderstwa doszło na początku stycznia ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 15 lat dla mordercy

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×