REKLAMA

15 lat dla mordercy

Zabił z zimną krwią swoją konkubinę, posiedzi 15 lat. Wrocławski Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok Sądu Okręgowego w Świdnicy.

15 lat więzienia dla mordercy. Taką karę wymierzył świdnicki sąd Robertowi K. Obrona złożyła apelację, ta jednak została odrzucona. - Wyrok zapadał 19 czerwca. Utrzymano w mocy wyrok Sądu Okręgowego - informuje Małgorzata Lamparska z Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu Przypominamy: Robert K. nie tylko zabił swoją partnerkę łopatą w Ratnie, ale wcześniej się nad nią znęcał. Morderca zatłukł ją siekierą, a gdy kobieta już nie żyła zadzwonił na pogotowie ratunkowe mając nadzieję, że nabierze medyków, że był to nieszczęśliwy wypadek. Ci jednak nie uwierzyli i wezwali policję. Robert K. trafi ł za kratki do aresztu, a śledczy szykowali przez kilka miesięcy akt oskarżenia. W końcu mężczyźnie postawiono zarzut morderstwa. Świdnicki sąd skazał go na 15 lat więzienia, a obrona wniosła apelację. Do morderstwa doszło na początku stycznia ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 15 lat dla mordercy

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×