REKLAMA

Wyniki cząstkowe

źródło: PKW

Zobacz jak głosowali Polacy

Znane są już wyniki ponad połowy okręgów obwodowych. We wschodniej Polsce zdecydowaną przewagę w liczbie głosów miał Andrzej Duda, w zachodnich województwach wygrał Bronisław Komorowski. Wysoka frekwencja wyborców województw małopolskiego, lubelskiego i podkarpackiego miała znaczący wpływ na ostateczny wynik wyborów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wyniki cząstkowe

Obrazek użytkownika Natasza
  • Natasza
  • 05-08-2015

PiS uchyli ustawę o in-vitro! Ja na ludzi kleru nie głosuję!!!
Obrazek użytkownika OJ SKOŃCZY SIĘ ,
  • OJ SKOŃCZY SIĘ ,
  • 05-08-2015

Drżyjcie zboki PIS nadchodzi i handlarze wiecie czym , co dalej gracie wariata na inteligente i kasę , wymsknęło się to i owo .[ Donoszą ]

Nie będzie ZUS-u w centrum Nowej Rudy. Biuro prawdopodobnie zostanie przeniesione do budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w dzielnicy Słupiec, należącego do Agroregu.

foto: użyczone

Trwają czynności, które mają potwierdzić tożsamość kierowcy, który jadąc osobówką z pasażerami wjechał w czeską ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×