REKLAMA

Nowa Ruda: Bezpłatny autobus dla mieszkańców

Nowa Ruda: Do końca roku autobus będzie jeździł za darmo.

Fot. Canva

Nowa Ruda: Od 1 września na trasie Słupiec-Centrum- Drogosław jeździć będą darmowe autobusy.

Nowa Ruda. Miasto uruchamia bezpłatne przewozy w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz w weekendy. Nowo utworzone połączenia, stanowić będą uzupełnienie do istniejącej już komunikacji miejskiej.

Bez biletu będziemy mogli jeździć od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w weekendy przez cały dzień.

<<Powiat Kłodzki: Od niedzieli nowy rozkład jazdy PKP>>

Zobacz rozkład jazdy na trasie Słupiec-Centrum-Drogosław:

Przeczytaj również:

<<Jugów: Co dalej z gwałcicielem z Domu Pomocy Społecznej?>>

<<WIelka Sowa: Wieża widokowa zamknięta do 2023 roku>>

Autor: Zuza K. Wolska / info: Urząd Miejski w Nowej Rudzie

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Nowa Ruda: Bezpłatny autobus dla mieszkańców

Obrazek użytkownika mieszkaniec123
  • mieszkaniec123
  • 26-08-2021

Wow. Świetna wiadomość. Wprawdzie trochę słaby rozkłąd jazdy jak na komunikację miejską (mogłoby być przynajmniej co godzinę przez cały dzień), ale dobre i to. Teraz tylko włądze miasta muszą ustalić jakąś dobrą taryfę przewozową, skoro darmowe przejazdy są tylko do końca roku. Ja bym proponował podzielić miasto na strefy według dzielnic (Drogosław, centrum i Słupiec). Przejazdy w jednej, dwóch i trzech strefach byłyby proporcjonalnie droższe. Szkoda, że gmina nie postanowiła współpracować z miastem, żeby stworzyć jakąś fajną siatkę połączeń miejsko-gminnych...
Obrazek użytkownika mieszkaniec123
  • mieszkaniec123
  • 26-08-2021

Swoją drogą zastanawiam się, kto będzie wykonywać te kursy. Raczej będzie to jakaś prywatna firma (Smilebus, Tigerbus?), ponieważ nie kojarzę, żeby miasto rozpisywało przetarg na nowe pojazdy. Teraz kwestią pozostaje, czy będzie to autobus dostosowany do przewozów miejskich (niskopodłogowy), czy jakiś busik?

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×