REKLAMA

Wydadzą nasze pieniądze

Przeczytaj, na co tym razem samorządowcy przeznaczyli nasze pieniądze

W środę i czwartek 29-30 kwietnia, po raz kolejny debatowali nasi samorządowcy podczas sesji Rady Miejskiej w Nowej Rudzie i Rady Gminy Nowa Ruda. Po raz kolejny zdecydowali się zmienić tegoroczne budżety. Przeanalizowaliśmy, co z tych decyzji wynika.

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu "Gazety Noworudzkiej” nr 937.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wydadzą nasze pieniądze

Obrazek użytkownika maya
  • maya
  • 09-05-2015

Strasznie smutni ludzie tam siedzą.
Obrazek użytkownika Wujek Dobra Rada
  • Wujek Dobra Rada
  • 10-05-2015

Smutni? Jak Nowa Ruda a moze bardziej zalosni i jedni i ci sami...Jesli nic nie mozna zmienc w NR to rzba zmienic NR czyli wyjechac

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×