REKLAMA

Luksusy wójt

foto: UG Nowa Ruda, Sylwia Maciejczyk

Szok! Urzędnicy opływają w luksusach. Tak wygląda nowa siedziba Urzędu Gminy.

Ostatnia sesja gminnych radnych była sesją szybką, ale i wyjątkową, bo odbyła się w nowej siedzibie Urzędu Gminy. To budynek dawnego sądu przy ul. Niepodległości w centrum Nowej Rudy, jaki samorządowcy przejęli od kłodzkiego sądu (mieścił się tam wydział ksiąg wieczystych, który został przeniesiony do Kłodzka). - W czerwcu planujemy przenieść wszystkie gabinety z dzierżawionego od Orange budynku do własnego, pozyskanego od skarbu państwa - zapowiadają gminni urzędnicy. Wystarczy jeden rzut oka, by stwierdzić, w jakich luksusach będą teraz pracować gminni radni i urzędnicy. My natomiast pytamy, ile inwestycji i zadań ważnych dla mieszkańców można było zrealizować za pieniądze, które wydano na tak luksusowy remont i urządzenie siedziby urzędu?

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Luksusy wójt

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×