REKLAMA

Zbliża się festiwal

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna Wołodia pod Szczelińcem, czyli Festiwal im. Włodzimierza Wysockiego.

Będzie to już ósma edycja festiwalu, który odbędzie się w dniach 20-21 lipca. Festiwal jest pierwszą, cykliczną imprezą muzyczną w Polsce poświęconą twórczości wybitnego barda, poety, aktora XX w. Włodzimierza Wysockiego. U podnóża Szczelińca organizowany jest od 2011 r. Koncerty odbywają się w malowniczej wsi Gajów koło Radkowa. Miejscowość znajduje się na uboczu głównych szlaków turystycznych. Co roku, uczestnicy festiwalu mogą wysłuchać twórczości barda w interpretacji wykonawców z Polski i z zagranicy. Artur Barciś, Volodja ze Szwecji, Antoni Muracki, Jan Kondrak, Kuba Blokesz, Jacek Kadis i inni. Te osoby zjadą w lipcu pod Szczeliniec. W ramach festiwalu organizowany jest konkurs Interpretacji Pieśni Włodzimierza Wysockiego. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 lipca. Więcej na www.wolodia.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zbliża się festiwal

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×