REKLAMA

17 tysięcy mieszkańców

foto: dolny-slask.org.pl

Tradycyjnie w pierwszych miesiącach nowego roku podsumowywane jest poprzednie 12 miesięcy.

Właśnie pracownicy Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie ujawnili, na co poszły wpłacane przez nas pieniądze za odprowadzanie odpadów. Ale to nie są wcale najciekawsze informacje.
Z niedawno ujawnionego raportu w tej sprawie wynika, że w grudniu 2017 r. w Nowej Rudzie było zameldowanych 22 tysiące 270 mieszkańców. To nie oznacza jednak, że tyle faktycznie mieszka osób w mieście, bo deklarację o wysokości opłat za śmieci podpisało 17 tysięcy 185 osób. I tyle osób najprawdopodobniej obecnie liczy cała Nowa Ruda.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 17 tysięcy mieszkańców

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

W takim lokalu mieszka trójka małych dzieci

Ten budynek nie ma fundamentów. Nikt nie pamięta, kiedy cokolwiek tu remontowano. Ściany pękają. Mieszkań dogrzać nie można, a ściany od podłogi do sufitu pokrywa grzyb. Lokatorzy rozkładają ręce i proszą o jedno - o godne warunki do życia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×