REKLAMA

Parkiet tak, pływalnia nie

Nie będzie wartego 220 tys. zł remontu konstrukcji hali krytej pływalni w dzielnicy Słupiec. Będzie za to zrobiony remont parkietu słupieckiej hali.

- Remont konstrukcji pływalni wykonany zostanie w innym terminie - mówi nam Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy noworudzkiego magistratu. - W przypadku remontu parkietu hali sportowej przy ul. Kłodzkiej 16, staramy się pozyskać fundusze z Ministerstwa Sportu i Turystyki, z programu „Sportowa Polska” - przyznaje urzędnik. Przypomnijmy, że przebudowę parkietu hali sportowej słupieckiego CTS-u planowano wykonać już w ubiegłym roku, ale władzom miasta nie udało się pozyskać na ten cel dofinansowania. Część pieniędzy była przewidziana w budżecie, drugą część trzeba było pozyskać. W tym roku urzędnicy znów spróbują sięgnąć po kasę z zewnątrz. Remont parkietu to przede wszystkim nałożenie nakładki i oklejenie płótnem, które ma ochronić go przed zniszczeniami. Dziś z hali sportowej korzystają uczestnicy obozów, głównie piłkarskich, ale też siatkarze i lekkoatleci, którzy do dzielnicy Słupiec przyjeżdżają z całej Polski, a przede wszystkim z Warszawy, Poznania i Wrocławia. Codziennie w godz. od 8:00 do 15:00 na hali pojawiają się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, a później korzystają z niej osoby należące do organizacji sportowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parkiet tak, pływalnia nie

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×