REKLAMA

Parkiet tak, pływalnia nie

Nie będzie wartego 220 tys. zł remontu konstrukcji hali krytej pływalni w dzielnicy Słupiec. Będzie za to zrobiony remont parkietu słupieckiej hali.

- Remont konstrukcji pływalni wykonany zostanie w innym terminie - mówi nam Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy noworudzkiego magistratu. - W przypadku remontu parkietu hali sportowej przy ul. Kłodzkiej 16, staramy się pozyskać fundusze z Ministerstwa Sportu i Turystyki, z programu „Sportowa Polska” - przyznaje urzędnik. Przypomnijmy, że przebudowę parkietu hali sportowej słupieckiego CTS-u planowano wykonać już w ubiegłym roku, ale władzom miasta nie udało się pozyskać na ten cel dofinansowania. Część pieniędzy była przewidziana w budżecie, drugą część trzeba było pozyskać. W tym roku urzędnicy znów spróbują sięgnąć po kasę z zewnątrz. Remont parkietu to przede wszystkim nałożenie nakładki i oklejenie płótnem, które ma ochronić go przed zniszczeniami. Dziś z hali sportowej korzystają uczestnicy obozów, głównie piłkarskich, ale też siatkarze i lekkoatleci, którzy do dzielnicy Słupiec przyjeżdżają z całej Polski, a przede wszystkim z Warszawy, Poznania i Wrocławia. Codziennie w godz. od 8:00 do 15:00 na hali pojawiają się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, a później korzystają z niej osoby należące do organizacji sportowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parkiet tak, pływalnia nie

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×