REKLAMA

Marihuanę schował w łazience

Policjanci wyjaśniają skąd zatrzymany miał narkotyki

fot. KPP Kłodzko

Z zabezpieczonej ilości można było przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyków

Policjanci w Nowej Rudzie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Z ich ustaleń wynikało, że 24-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego posiada środki odurzające. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili schowaną w łazience marihuanę. Po zważeniu okazało się, że z zabezpieczonej ilości można było przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyków. 24-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna był już karany za przestępstwo narkotykowe. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy, w tym skąd zatrzymany miał narkotyki. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Marihuanę schował w łazience

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×