REKLAMA

Nowa Ruda. Złodziej ukradł rower dziecku

Skradziony 11-latkowi rower udało się odzyskać

FOT. KPP Kłodzko

Nowa Ruda. 11-latek dostał rower w prezencie na urodziny. Nie zdążył się nim jednak zbyt długo nacieszyć, bo jednoślad został skradziony z klatki schodowej. Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości dopuścił się już tego typu przestępstw. Okazało się, że podejrzany mieszkaniec powiatu kłodzkiego ukradł rower, którym później dojeżdżał do pracy. Wczoraj policjanci zatrzymali 37-latka i zabezpieczyli przy nim skradziony rower wartości 1500 zł.

Odzyskany jednoślad od razu trafił do 11-letniego chłopca. Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Ustalają czy zatrzymany mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne czyny i skazany na karę pozbawienia wolności.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Jednak podejrzany odpowiadać będzie w ramach tzw. recydywy podstawowej, czyli sąd może wymierzyć karę przewidzianą za przypisane podejrzanemu przestępstwo w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

 

CZY WŁAŚCICIELE KLUBÓW FITNESS SIĘ OTWORZĄ? KLIKNIJ I SPRAWDŹ

DOWIEDZ SIĘ, CZY PRACOWNICY NOWORUDZKIEGO SZPITALA CHCĄ SIĘ SZCZEPIĆ

 

 

 

 

 

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda. Złodziej ukradł rower dziecku

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×