REKLAMA

Spotkajmy się na twierdzy

W weekend spotykamy się na Twierdzy Kłodzko, gdzie będziemy świętować XIII dni twierdzy.

Właściwie świętujemy już od dziś.
O 20:30 wybierzemy się na nocne zwiedzanie miasta. Brrr…będzie deszczyk emocji.
W piątek (10 – 12 sierpnia) ruszy Forteczny Jarmark, a dzień później, w sobotę poszperamy za czymś wyjątkowym na Targu Staroci. Sobota upłynie nam pod kątem wielu, wielu atrakcji. Czeka nas m.in. otwarcie Lapidarium, Fort Market, czyli handlowanie w fosie twierdzy, a także wyczekiwana przez cały rok rekonstrukcja bitwy o kłodzką twierdzę.
W niedzielę zapraszamy m.in. na warsztaty, pokazy, koncerty.
To gdzie się spotykamy w weekend? Oczywiści w Twierdzy Kłodzko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spotkajmy się na twierdzy

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×