REKLAMA

SpoKREWnieni służbą

Na placu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej został podstawiony został autobus, gdzie można oddać krew

14 marca br. w godz. 9.30 – 13.30 w Nowej Rudzie na placu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej zostanie podstawiony autobus, gdzie będzie można oddać krew. „SpoKREWnieni służbą” w Powiecie Kłodzkim

Krew jest darem, którego i nigdy zawiele. Dlatego policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji Kłodzku włączają się w akcję „spoKREWnieni służbą” organizowaną pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zbiórka trwa do końca marca br.

Do ogólnopolskiej akcji „SpoKREWnieni służbą” włączają się także policjanci i pracownicy cywilni Policji Powiatu Kłodzkiego. Krew można oddawać codziennie w Punkcie Krwiodawstwa w Kłodzku na terenie szpitala.

Ponadto 14 marca br. w godz. 9.30 – 13.30 w Nowej Rudzie na placu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej zostanie podstawiony autobus, gdzie będzie można oddać krew. W ten sposób krwiodawcy nie tylko oddadzą krew niezbędną do ratowania ludzkiego życia, ale także złożą hołd Żołnierzom Wyklętym

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): SpoKREWnieni służbą

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×