REKLAMA

35 025 zakażonych na Dolnym Śląsku

Mamy 1719 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jeleniogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 35 025.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:
liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 35 901,
liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2204,
liczba osób hospitalizowanych: 1538,
liczba osób wyleczonych z COVID-19: 13 156.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): 35 025 zakażonych na Dolnym Śląsku

Obrazek użytkownika morawicki
  • morawicki
  • 09-11-2020

Tam na wzgórzu stoi namiot, biały jest, w kolorze mleka, robią testów tam miliony, wynik znany nikt nie czeka. Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-covidowcy, na ryju maseczka, w ręku strzykaweczka. Tam, tam, ta dam tam.....

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×