REKLAMA

Romans zakończony wyrokiem

foto: pixabay.com

Jest prawomocny wyrok. Była pracownica Agroregu Agata O. została skazana, a miłosna historia rodem ze szklanego ekranu dobiegła końca. Dziś Arkadiusz Wasilewski, wrocławski przedsiębiorca ostrzega mężczyzn przed kobietami, takimi z jaką on się związał.

24 czerwca ubiegłego roku opolska prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Opolu akt oskarżenia przeciwko Agacie O. (byłej pracownicy noworudzkiego Agroregu). Prokuratur zarzucił kobiecie kradzież 1000 zł, do której doszło w nocy z 7 na 8 lipca 2018 r. w hotelu Szara Willa w Opolu. 4 listopada ubiegłego roku Sąd Rejonowy w Opolu uznał Agatę O. winną i kazał zapłacić jej 1500 zł grzywny oraz oddać swojemu byłemu partnerowi koszty sądowe. Wyrok nie był prawomocny, a skazana się odwołała. Niedawno Sąd Okręgowy w Opolu zaskarżony wyrok utrzymał w mocy. - Chciałbym przestrzec wszystkich facetów przed takimi słodkimi kobietami, bo głęboko się można pomylić, a ja się bardzo pomyliłem. Myślałem, że jest to kobieta poważna, która pracuje w poważnej instytucji finansowej, która ma dziecko i jest dorosła. Myślałem, że ma w głowie poukładane, a okazała się złodziejem, dlatego chciałbym ludzi przestrzec przed nią - mówi Arkadiusz Wasilewski, były partner skazanej. - Równo dwa lata od jej zatrzymania został wydany wyrok prawomocny, po dwóch latach mojej męczarni. To nie było nic przyjemnego i nikomu tego nie życzę. A najbardziej w takiej sytuacji boli, kiedy kogoś obdarzyło się zaufaniem i uczuciami. Nie wolno nikomu ufać w dzisiejszych czasach - radzi wrocławski przedsiębiorca. Przypomnijmy. To miała być miłość na całe życie. On samotny z dzieckiem, ona tak samo. Ona 38 lat. On 40. A jednak coś poszło nie tak, a wielka miłość swój finał znalazła w sądzie. Najpierw było love story rodem z wielkiego ekranu, wspólne wyjazdy i wspólnie spędzany czas, a później już tylko wielkie problemy. Wszystko zaczęło się w lipcu ubiegłego roku, kiedy Pan Arkadiusz i jego 38 – letnia partnerka, a zarazem wówczas jeszcze noworudzka urzędniczka przebywali w jednym z opolskich hoteli. Pan Arkadiusz już wcześniej zauważył, że giną mu pieniądze, ale jak mówił, posądzał każdego, tylko nie partnerkę. Dopiero podczas pobytu w hotelu, kamera monitoringu zarejestrowała jak Agata O. zabiera 1000 zł. Sprawa trafiła na policję i do prokuratury. 38-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Romans zakończony wyrokiem

Obrazek użytkownika Peron
  • Peron
  • 08-08-2020

Cwaniara na maxa....Pitera też doiła na Maxa, szuka frajerów nie rób piepszony....Teraz doi Ryśka Kiliana....
Obrazek użytkownika Jowita
  • Jowita
  • 08-08-2020

Wspólnie z Siostrą Agnieszką knują plany działania i ograbiania frajerów z ich majątków....
Obrazek użytkownika Ivo
  • Ivo
  • 08-08-2020

Panowie w burdelu taniej i bez spraw sądowych
Obrazek użytkownika Cbś
  • Cbś
  • 08-08-2020

Ona nie jednego zrobiła na kasę.....pracowała w Agroregu 14 lat...miala wszystkich bogatych na widelcu ....znala ich dochody po wnioskach kredytowych...dymała na kasę tych bogatych z żonami.....żonaty zrobiony na kasę nie przyzna się do niczego....
Obrazek użytkownika Gość
  • Gość
  • 09-08-2020

W końcu wszystko wyszło zakłamana, wyrachowana agatko O. Brawooooo Panie Arku. W końcu ktoś pokazał, gdzie jest jej miejsce, pokazał jaka jest!!!!! Oby wszyscy sie dowiedzieli co to za kobieta. Przepraszam to nie kobieta tylko zwykła szma..a!!! Złodziejka!!! Jak to mówią: Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz!!!! I co agatko?

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×