REKLAMA

Zgodnie z prawem

Policjanci, którzy zaparkowali na miejscu dla niepełnosprawnych przy radkowskim sklepie Dino nie złamali przepisów - informuje Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zdjęcie obrazujące postój mundurowych na miejscu dla niepełnosprawnych trafiło na biurko komendanta komisariatu policji w Nowej Rudzie już kilkanaście dni temu. Przeprowadzone w tej sprawie czynności wyjaśniające wykazały, że mundurowi przepisów nie złamali. - Ustalono, że czyn ten nie nosi znamion wykroczenia - przekonuje Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Policjanci odebrali zgłoszenie o możliwym zagrożeniu życia i podjęli interwencję. Dodatkowo to miejsce jest źle oznakowane. Prawidłowe oznakowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych to oznakowanie pionowe, poziome i powierzchnia zaznaczona barwą niebieską. W tym przypadku mówimy tylko o przybitej tabliczce - dodaje funkcjonariuszka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zgodnie z prawem

Obrazek użytkownika Dawid
  • Dawid
  • 24-01-2019

No tak....to teraz wiemy jak sie tlumaczyc...

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×