REKLAMA

Tynkiem w głowę

Gdy na głowę spada tynk, o tragedię nie trudno. A to właśnie przytrafiło się jednej z lokatorek budynku przy ul. Krańcowej 7.

Pani Zofia ma 75 lat. Opiekuje się niewidomym mężem. Niewiele brakowało, a jej wyjście z domu skończyłoby się tragicznie. - Spadł mi na głowę tynk ze ściany. Na szczęście nic poważnego się nie stało, bo nie wszystko spadło, ale ściana się sypie - mówi zbulwersowana lokatorka. - Pięć lat temu budynek był remontowany i już tynki odpadają. Ktoś powinien się tym zająć - dodaje pani Zofia.

Spada i zagraża

Spadający tynk to zagrożenie dla przechodniów. Tym razem do tragedii nie doszło, tylko czy następna osoba będzie miała tyle szczęścia co pani Zofia? Sprawdzamy co w tej sprawie ma zamiar zrobić zarządca nieruchomości, czyli Noworudzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, które remontowało budynek w 2013 r. - Z uwagi na względy ekonomiczne, osuszanie zostało wykonane jedynie na ścianach od zaplecza budynku. Występujące wady znane są mieszkańcom. W najbliższym czasie usunięte zostaną te występujące od spojenia farby elewacyjnej oraz przygotowany zostanie projekt uchwały dotyczący osuszania w części parterowej, od strony ul. Krańcowej i ul. Szpitalnej i odnowienia elewacji - zapewnia prezes Marian Zdunek.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Tynkiem w głowę

Obrazek użytkownika Tomek
  • Tomek
  • 30-10-2019

NTBS to jedno wielkie dno... Zarządzanie na rażąco niskim poziomie. Brak kompetencji i wiedzy pracowników. Jeśli jakaś wspólnota lubi wyrzucać pieniądze w błoto to jak najszybciej powinna skorzystać z usług NTBS...

fot. Zakład Karny Kłodzko

W czwartek, 1 lipca w ramach akcji #Resort Sprawiedliwości Pomaga, Zakład Karny w Kłodzku przekazał kolorowanki dla najmłodszych wychowanków Domu Dziecka w Kłodzku

Fot. PWSZ w Nysie

Studenci architektury przystąpili do obrony prac inżynierskich. Nowi inżynierowie opracowali ciekawe projekty architektoniczne.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×