REKLAMA

Kasa za GŁOSY

Państwowa Komisja Wyborcza ustaliła wysokość diet przysługujących członkom komisji wyborczych. Podwyżkę wprowadzono po wielu latach obowiązywania starych stawek. Zgodnie z uchwałą PKW, przewodniczącym terytorialnych komisji wyborczych przysługuje teraz zryczałtowana dieta w wysokości 650 zł. To najwyższa stawka. Najniższą dietę dostaną zwykli członkowie komisji obwodowych. Oni za wyborczą niedzielę zgarną jesienią po 300 zł. Jest to jednak wzrost o ponad 100 proc., bo dotychczas obowiązująca stawka wynosiła 135 zł. Przy czym, jeżeli w wyborach organów wykonawczych jednostek samorządu terytorialnego na wójta, burmistrza lub prezydenta miasta zarządzone zostanie ponowne głosownie (II tura), członkom komisji przysługiwać będą diety w połowie ustalonych wysokości. Członkom komisji przysługuje również zwrot kosztów przejazdów lub dojazdu publicznymi środkami komunikacji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kasa za GŁOSY

foto: pixabay.com

Jest prawomocny wyrok. Była pracownica Agroregu Agata O. została skazana, a miłosna historia rodem ze szklanego ekranu dobiegła końca. Dziś Arkadiusz Wasilewski, wrocławski przedsiębiorca ostrzega mężczyzn przed kobietami, takimi z jaką on się związał.

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×