REKLAMA

Ścinawka Śr. Człowiek z bazy pedofilów wychodzi na wolność

Rodzina złożyła apelację, ale została ona odrzucona i Andrzej Ż. trafił za kraty zgodnie w wyrokiem.

W połowie listopada Andrzej Ż., ze Ścinawki wyjdzie na wolność. Sąd skazał go za seksualne wykorzystanie osoby małoletniej.

Ścinawka Śr.  Andrzej Ż. został skazany za przestępstwo seksualnego wykorzystania małoletniego i wobec małoletniego poniżej 15 lat. W sprawie przesłuchano 12 świadków. Wyrok zapadł 28 czerwca 2018 r. Mężczyzna został skazany na trzy i pół roku więzienia. Na poczet kary sąd zaliczył mu okres tymczasowego aresztowania od 13.01.2018r. do 12.02.2018r., i od 17.02.2018 do 28.06. 2018. Rodzina złożyła apelację, ale została ona odrzucona i Andrzej Ż. trafił za kraty zgodnie w wyrokiem. W międzyczasie skazany ubiegał się o warunkowe, przedterminowe zwolnienie, ale sąd nie przychylił się do jego wniosku. W połowie listopada Andrzej Ż. wyjdzie na wolność.

Żona Andrzeja Ż., na łamach "Gazety Noworudzkiej" i w programie "Sprawa dla reportera" o wszystko obwiniała matkę, która jak mówiła, chciała rozbić rodzinę. To właśnie babcia, zdaniem kobiety miała namówić małoletnią do poświadczenia nieprawdy przeciwko Andrzejowi Ż. 13 - latka zeznała, że była molestowana przez ojczyma. Później miała powiedzieć, że to była nieprawda. Że żadnego molestowania nie było. - Z mężem przeżyłam wspólnie dwanaście lat. Nigdy też nie dopuściłabym, aby coś takiego wydarzyło się w moim domu – mówiła nam podczas jednej z rozmów Anna Żuberska.

A.Góralczyk

 

Czytaj także:

<<Filipek żył 84 lata i przez ten czas zdążył przepowiedzieć bardzo wiele. Co powiedział o trwającej pandemii?>>

<<Uwaga! Będzie mocno wiało. Wiatr osiągnie nawet 100 km/h>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ścinawka Śr. Człowiek z bazy pedofilów wychodzi na wolność

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×