REKLAMA

Komu pomogła wójt?

Wiemy komu wójt Mierzejewska udzieliła w 2018 r., wsparcia w ramach pomocy de minimis.

Pomoc de minimis to forma wsparcia publicznego dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest to ulga w spłacie zobowiązań podatkowych, która może polegać na: odroczeniu terminu płatności podatku; rozłożeniu zapłaty podatku na raty; odroczeniu lub rozłożeniu na raty zaległości podatkowej; umorzeniu w całości bądź w części zaległości podatkowej, odsetek za zwłokę lub opłaty prolongacyjnej. W gminie Nowa Ruda z takiej formy pomocy w 2018 r. skorzystały: P.P.H.U. ”Auto-Serwis” Produkcja i Montaż Konstrukcji Stalowych J.A.Kowal, Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, P.P.H.U. Grażyna Studzińska, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Duet” Grażyna Owsianna-Szczepańska, Sklepy Limonka Romuald Mierzejewski.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Komu pomogła wójt?

foto: pixabay.com

Będzie przebudowa stacji kolejowej w Ścinawce Śr. Polskie Linie Kolejowe szukają wykonawcy. Prace mają się zakończyć przed rozpoczęciem wydobycia węgla.

Nie popisali się strażacy ochotnicy z gminy Radków. Mieli zabezpieczać zawody sportowe „Garmin Ultra Race Radków 2019” i „Garmin Triminator Radków”, a mało brakowało, aby przez nich w ogóle się one nie odbyły.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×