REKLAMA

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Powiat Kłodzki: Badanie Barometr Lokalny

Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Powiat Kłodzki: Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości. Badanie nazywa się - Barometr Lokalny Gazety Kłodzkiej i Gazety Noworudzkiej. 

 

Co badamy?

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Państwa zdaniem są ważne dla rozwoju Państwa gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności. Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu z identyfikatorem 2018CE16BAT042 - Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu kilka minut, a może znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia w zamieszkałych gminach. Dziękujemy. 

 

Kliknij tutaj, aby wypełnić ankietę do badania

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×