REKLAMA

Zalew będzie remontowany

foto: polska-org.pl

Będą remontować przeciekającą zaporę zbiornika wodnego w Dzikowcu.

Zalew to atrakcyjne miejsce nie tylko dla mieszkańców wsi. Tu przyjeżdżają też odpocząć mieszkańcy Nowej Rudy. Usytuowany w małej dolinie, otoczonej lasami jest idealnym miejscem odpoczynku od miejskiego szumu i gwaru. Miłośnicy wędkarstwa mogą tu pomoczyć przysłowiowego kija, a tym samym złowić karasia, lina, płotkę, leszcza, sandacza lub okonia.
Teraz dzięki funduszom z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zalew doczeka się remontu.
Znaki w Dzikowcu
Warto też przypomnieć, że właśnie m.in. nad zalewem w Dzikowcu kręcono zdjęcia do telewizyjnego serialu „Znaki" opowiadającego o morderstwach do jakich doszło w Górach Sowich.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Zalew będzie remontowany

Obrazek użytkownika Bogusław Czechowski
  • Bogusław Czechowski
  • 29-05-2019

A CO DAŁO TE POPRZEDNIE REMONTY TYLKO WYBITO WSZELKIE ŻYCIE W TYM ZALEWIE A NIE LEPIEJ BY BYŁO ROZWALIĆ TĄ ZAPORĘ
Obrazek użytkownika Bogusław Czechowski
  • Bogusław Czechowski
  • 29-05-2019

A CO DAŁO TE POPRZEDNIE REMONTY TYLKO WYBITO WSZELKIE ŻYCIE W TYM ZALEWIE A NIE LEPIEJ BY BYŁO ROZWALIĆ TĄ ZAPORĘ

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×