REKLAMA

Tydzień z twórczością Wyspiańskiego

Sto siedemnaście lat temu w podkrakowskich Bronowicach odbyło się wesele, które odmieniło obraz polskiej literatury

W tym roku, młodzież gimnazjalna z Gminy Nowa Ruda, będzie miała okazję zapoznać się z niezwykle żywą opowieścią o Polsce i Polakach. Biblioteka w Ludwikowicach Kł. zaprosi nie tylko w świat dramatu, ale także zaproponuje udział w warsztatach plastycznych.Będzie okazja do zmierzenia się z wielkim talentem malarskim, pisarza. Dziewczęta przygotują wianki na głowy, a chłopcy spróbują swoich sił w malarstwie.Spotykamy się 14 września(czwartek) w Bibliotece w Ludwikowicach Kł.w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda.Biblioteki w Gminie zapraszają również: Biblioteka Jugowie 8.09. godz.16.30, Biblioteka w Dzikowcu 6.09. godz.12.00, Biblioteka w Woliborzu, 6.09. godz.16.00. Zapraszamy wszystkich miłośników literatury, poezji i malarstwa.

CKG Nowa Ruda

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Tydzień z twórczością Wyspiańskiego

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×