REKLAMA

Z zakazem prowadzi auto

Pięć lat więzienia grozi kierowcom, którzy nie stosują się do sądowych zakazów. Już wkrótce może się o tym przekonać kolejny kierowca.

Mężczyznę policja zatrzymała w Radkowie. Prowadził samochód, pomimo iż sąd mu tego zakazał. Teraz czekają go kolejne kary. Za kierownicę nie wsiądzie przez kolejne pół roku, może też trafić do więzienia na wspomniane już pięć lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Z zakazem prowadzi auto

Obrazek użytkownika Komisarz
  • Komisarz
  • 25-09-2017

Najlepszym batem na takich kierowców byłaby publikacja zdjęć oraz podanie imienia i nazwiska oraz miejscowości skąd pochodzi. Niestety ale w Polsce przestępcy w Polsce są pod ochroną.

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×