REKLAMA

Magda Gessler w Górach Sowich

We Włodarzu na Magdę Gesler i jej ekipę czekało sporo niespodzianek

W tym tygodniu Magdę Gessler, twórczynię programu Kuchenne Rewolucje można było zobaczyć w Wałbrzychu. To właśnie tam pomagała zmienić wizerunek miejscowej pizzerii Piekielna Kuchnia. Podobnie jak w przypadku innych restauracji i pizzerii, które Gessler rewolucjonizowała, również w tym przypadku nie obyło się bez integracji załogi. Dwa dni temu (wtorek, 10 maja) wybrała się razem z właścicielami i pracownikami pizzerii do kompleksu Włodarz w Jugowicach zarządzanego przez Krzysztofa Szpakowskiego z Ludwikowic Kł. Byli zachwyceni. - Mieli wykonać zadanie, które im przygotowaliśmy, czyli zjazd szybem 50-metrowym tyrolką - ujawnia Karolina Szpakowska.

 

Czym zachwyciła się Magda Gessler? Czytaj w Gazecie Noworudzkiej nr 990

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Magda Gessler w Górach Sowich

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×