REKLAMA

Kraków zaprojektuje Bożków

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Przedszkole samorządowe powstanie w sąsiedztwie szkoły podstawowej. Miejsce znajdzie się w nim dla 100 maluchów w wieku od 3 do 5 lat. Placówka będzie liczyła 5 oddziałów. W tej chwili urzędnicy są na etapie przygotowywania dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy. Wybrali już firmę, która zaprojektuje placówkę. Do przetargu na opracowanie dokumentacji zgłosiły się cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę za 79 tys. 950 zł złożyła firma Instal-Tech Marcina Marzec z Krakowa. W przetargu startowały też firmy z Wrocławia i Warszawy. Na razie nie wiadomo, skąd będą pochodzić fundusze na budowę przedszkola. Władze gminy chcą je pozyskać z zewnątrz. Na projekt miały 150 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kraków zaprojektuje Bożków

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×