REKLAMA

Polanica-Zdrój. Przebadaj głowę po koronawirusie

Polanica-Zdrój. W szpitalu sprawdzisz, czy nie masz powikłań po koronawirusie

Fot. PIxabay

Polanica-Zdrój. Byłeś chory na koronawirusa, a teraz boli Cię głowa, masz szumy uszne, zawroty głowy, czy drżenie rąk? Nie czekaj! Zgłoś się do Poradni Neurologicznej

Polanica-Zdrój. Jeśli w ciągu ostatnich 3 miesięcy chorowałeś na COVID-19, czego następstwem są lub były objawy neurologiczne, takie jak: utrata lub zaburzenie smaku, węchu, słuchu, wzroku, bóle głowy, zawroty głowy, szumy uszne, zaburzenia koncentracji lub pamięci, drżenie rąk/nóg i inne objawy, to powinieneś przebadać się w Poradni Neurologicznej. Do badań namawia dr Joanna Niedzielska, neurolog ze Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy, w którym mieści się poradnia neurologiczna. Osoby zainteresowane mogą bezpośrednią zarejestować się w szpitalu.

 

Sprawdź, ile osób zachorowało na koronawirusa 19 stycznia

Kliknij i zobacz, gdzie będziesz mógł się zaszczepić

Dowiedz się, ile osób zaszczepiło się na koronawirusa w powiecie kłodzkim

Przeczytaj, kto może liczyć na darmowy transport na szczepienie

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Polanica-Zdrój. Przebadaj głowę po koronawirusie

Obrazek użytkownika doświadczony
  • doświadczony
  • 20-01-2021

A neurolog odeśle Cię z powrotem do rodzinnego, żeby ten zrobił Ci "wszystkie badania".

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×