REKLAMA

Zatrzymany z marihuaną

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie podczas patrolu zauważyli, że zachowanie jednego z mężczyzn jest nerwowe. Podczas wykonywanych czynności służbowych funkcjonariusze znaleźli przy 31-latku susz roślinny. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego przyznał się, że jest to marihuana. Z zabezpieczonej przez policjantów ilości środków można było by przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyków.

Teraz 31-latek za popełnione przestępstwo odpowie karnie. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zatrzymany z marihuaną

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×