REKLAMA

To bestia nie wnuczek

foto: pixabay.com

Bił swoją babcię. Bestia już na wolności.

Uderzał po głowie, wykręcał ręce i kopał po całym ciele. Tak 37-latek z Raszkowa w gminie Radków potraktował swoją 82-letnią babcię. Po tym drastycznym ataku, staruszkę z opuchnięciami i zasinieniami twarzy przewieziono do szpitala w Polanicy-Zdroju. Kobieta skarżyła się też na ból ręki oraz ból w okolicach nerek. Do zdarzenia doszło 14 stycznia i chyba tylko szybka interwencja policji uratowała staruszkę. „Kochany” wnuczek został zatrzymany i doprowadzony do noworudzkiego aresztu. Był pijany. Za to co zrobi trafi przed sąd. A do tego czasu rodzina będzie pod baczną ochroną policjantów. Staruszce zostanie założona tzw. Niebieska Karta, aby ułatwić postępowanie w sytuacji, gdyby wnuczek ponownie chciał ją zaatakować.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): To bestia nie wnuczek

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×