REKLAMA

Aptekę wyp...w kosmos

foto: pixabay.com

Chwilę grozy przeżyli pracownicy apteki „Pod Szczelińcem” w Radkowie, w której miało dojść do eksplozji.

28-letnia farmaceutka odczytała e-maila, o treści którego natychmiast powiadomiła policję. Do apteki ktoś wysłał wiadomość, w której napisał „Szmaciarze w ostatniej dostawie towaru w jednym z pudełek jest gaz bojowy. Dojdzie do eksplozji. Aptekę wyp... w kosmos wraz z ludźmi”. Sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze Policji, którego funkcjonariusze ocenili, że treść wiadomości jest bardzo niskiej wiarygodności. Dlatego kierownik apteki jej nie zamknął. Apteka została jednak przeszukana przez 4 policjantów i 6 strażaków. Materiałów wybuchowych nie znaleziono. Teraz „żartownisia” próbują namierzyć policjanci z Nowej Rudy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Aptekę wyp...w kosmos

Obrazek użytkownika zenek smetana
  • zenek smetana
  • 04-11-2020

Taki senny Radków a ile się dzieje.
Obrazek użytkownika Jan
  • Jan
  • 04-11-2020

Senny Radków? Dobre sobie! drugiego tak kryminogennego miasteczka to ze świecą szukać. Złodziej na złodzieju a na tych złodziejach jeszcze jeden złodziej,że nie wspomnę już o wandalach.
Obrazek użytkownika Stanisław Bekisz
  • Stanisław Bekisz
  • 25-11-2020

"Teraz „żartownisia” próbują namierzyć policjanci z Nowej Rudy." Czyżby nie wierzyli kolegom z posterunku w Radkowie?

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 28 listopada. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zmarły 2 osoby.

Fot. FB/Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk kobiet w Kłodzko. Tym razem pod hasłem: "W imię matki, córki, siostry"

Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków: wiele wskazuje, że od stycznia będziemy więcej płacić za wywóz odpadów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×