REKLAMA

Matyszczyk załata dziury

Wiemy, kto będzie łatał dziury po tegorocznej zimie na terenie Nowej Rudy.

Na tego typu remonty władze miasta przeznaczyły 650 tys. zł. Chętnych do zgarnięcia tej kasy nie było jednak zbyt wielu. Swoją ofertę zgłosiła tylko jedna firma - Roberta Matyszczyka z Woliborza. Łataniem dziur będzie się zajmował do końca roku. Zakres prac remontowych to m.in. uzupełnianie ubytków i spękań na drogach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Matyszczyk załata dziury

- Strach nie zabija - zarażaj spokojem, zostań w domu - namawiają noworudzianie Agata Felczak i Patryk Kamiński, których filmik ma już ponad trzydzieści tysięcy wyświetleń.

Ksiądz Biskup Ignacy Dec odchodzi na emeryturę. Dziś w samo południe w kaplicy domowej Świdnickiej Kurii Biskupiej ogłoszono decyzję ojca świętego Franciszka, który mianował nowym biskupem świdnickim biskupa Marka Mendyka, dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji legnickiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×